Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Soft Baby

5 ay önce   Firmalar   Adapazarı   264 Ziyaret Referans: pmWZdPwbKgR

Belis ve Tarakçıoğulları şirketlerinin ortak girişimi olan Soft Baby, ülkemizin önde gelen bebek ve genç odası tekstil ürünleri satıcısıdır. Şirket tarihçesi 1936 yılına kadar uzanan Soft Baby, 2020 yılından itibaren online tekstil ürünleri satışına başlamış ve kısa sürede büyük bir ivme katetmiştir.

Soft Baby’nin ürün yelpazesi 0-18 yaş aralığına hitap etmektedir. Bu ürünleriyle bugüne kadar pek çok ebeveynin takdirini kazanmıştır. Ürünleri arasında özellikle Montessori uyku setleri ile yatak nevresim takımlarıyla öne çıkmaktadır. Başka birçok uyku tekstil ürününde de ebeveynlerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Soft Baby ürünlerinin yüksek kalite standartları, müşteri memnuniyetinin en önemli nedenlerinden biridir. Üretim süreçlerinde gösterdiği titizlik, ürünlerin her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır. Yüksek kalite standartları sayesinde çocukların ve gençlerin fiziksel ve psikolojik gelişimlerine destek olmaktadır. Konforlu yatak nevresim takımları uyku kalitesini artırmaktadır.

Soft Baby’nin geniş ürün yelpazesi içinde genç nevresim setleri, beşik cibinlik ve uyku setleri, uyku aksesuarları gibi pek çok ürün seçeneği mevcut. Üstelik takım setlerinin yanı sıra tekli ürünlerde de ürün çeşitliliği oldukça fazla. Ayrıca süs yastıkları, silindir yastık korumaları ve baş yastıkları gibi ürünlerde de çeşitliliği fazla. Kaliteli kumaşlardan ürettiği beşik uyku setleri, ailelerin ilk tercihlerinden biri. Dahası nevresim setleri, gençlerin yatak odalarına şıklık ve canlılık katmakta. Tekli ürünler ve diğer seçenekler de uyku kalitesini ve konforunu artırmak için ideal tercihlerdir.

Soft Baby ürünlerini henüz denemediyseniz softbabytekstil.com adresini ziyaret ederek güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Yüksek kalite, güvenlik ve konfor standartlarına sahip bu ürünlerle çocuğunuzun uyku sağlığını destekleyebilirsiniz.