Türkiye genelinde faaliyet gösteren (KOBİ) küçük orta büyük işletmelere verilen kısaltma isimdir.

Üretici veya hizmet alanında faaliyet gösteren işletmelerin en büyük sıkıntısı daha fazla pazar, müşteri ve hedef kitledir. Türkiye Kobi web sitesi faaliyette olan işletmelerin pazar oluşturma ve gündemde kalması ile birlikte daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır.

Nasıl Sağlayacaksınız?

Uzun uğraş ve araştırmalar neticesinde bir çok sıkıntısı olan işletmeler ile görüşmelerimiz oldu bu görüşmeler üzerinde detaylı araştırmalar yaparak gereksinimlerini tespit ettik. İşletmelerimiz üretim veya hizmet aşamasında çok fazla zaman kaybetmektedir. Bu zamanın en fazla boyutu yeni müşteri pazarlama tanıtım reklam vs. gibi uğraşlara gitmektedir.

Bu aşamalarda bizden alacağınız profesyonel destekle kaybettiğiniz zamanlar hizmete dönüşerek daha verimli hale gelecek kaybettiği zamanlar kazanca dönüşecektir. Türkiye Kobi işletme portalına katılan ve bizden özel destek almak istediğini belirten işletmelerimize özel çalışmalar yapılarak hedef kitlesine ulaşması sağlanacaktır.

Çalışmalarımız sektörel ve yerel eşleştirme şeklinde yapılmaktadır. İşiniz ve işletmenizle ilgili geniş bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz sizlerden aldığımız bilgiler dahilinde gerekli çözümler üretilecektir. Türkiye genelinde tüm sektörlerle ilgili detaylı çalışmalarımız hazır durumdadır.

Not: Türkiyekobi.com reklam sitesi ve firma rehberi tarzı hizmet veren bir site değildir.

Evet. Ücretsiz hizmetimiz bir defaya mahsus ve 1 yıl sürelidir. Fakat ücretsiz katılan işletmelere özel çalışmalar yapılmamaktadır. Özel çalışmalarda harcamalarımız bulunmakta olup işletmelerin adına bu harcamaları yapmaktayız. Bize katılarak özel çalışma talep eden firmalar sürekli takip edilmekte aynı zamanda dönüş alabileceği ortamlara sunulmaktadır. Sürekli takibimizde olan firmadan elde edilen analiz sonuçları firma ile paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlarla işletmeler daha kararlı adımlar atarak extra zaman kazanmaktadır.

Bir işletmeyi zarar ettiren asıl unsur zaman kaybıdır. İşe ayırdığınız zamanı iyi değerlendirirseniz kazanımlarınız artış gösterir. Buradan yapılan kazanımla ise işinizi kolayca geliştirebilirsiniz.

Ücretsiz hizmetle yalnızca site içinde varlığınız hissedilir sektörel destek alamazsınız.

Türkiye Kobi ve Anadolu Kobi işbirliği ile hazırlanmıştır.

Türkiye Kobi İşletmeleri Destekleme Hizmetleri