Seçilenler Eğitim Danışmanlık

Tahılpazarı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 470 4/8 D.32 Muratpaşa/ANTALYA
Yayınlanan 12 Ekim 2016 / 1691
Seçilenler Eğitim Danışmanlık
Sektör : Eğitim
Şehir : Antalya
Telefon : 0 242 241 09 91

Kurumumuz MEB ve Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından akredite edilmiş bir kurumdur.Ayrıca 9 Eylül Üniversitesi – Seçilenler işbirliği ile sertifikalı profesyonel eğitimler vermektedir. Tüm eğitimlerimiz alanında uzman öğretim görevlilerimiz tarafından verilmektedir. Eğitimlerimiz alanında uzman eğitim kadrosu tarafından verilmekte olup, MEB ve 9 Eylül Üniversitesi tarafından sertifika almaktadır. Kurumumuz vermiş olduğu tüm eğitimlerden tam not almıştır. Seçilenler eğitim danışmanlık ile üst düzey eğitimleri alabilirsiniz.

Seçilenler Eğitim Danışmanlık

Kurulmuş olduğumuz 19 Mart 2014 tarihinden itibaren MEB ve Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olarak Turizm sektöründe 100’ ü aşkın otelin 1000’e yakın personeline mesleki eğitim(İleri Mutfak, Servis, Ön büro, Kat Hizmetleri ), yabancı dil, kişisel gelişim ve üst düzey yönetici eğitimleri gerçekleştirdik. Eğitimlerimiz Üniversitelerin ve ilgili meslek yüksek okullarının öğretim görevlileri tarafından verilmektedir. Ayrıca kurumumuz sektörde kendini kanıtlamış ,eğitim konusunda tecrübeli eğitmenlerle çalışmaktadır.

Üst Düzey Yönetici Eğitimleri

Seçilenler Eğitim Kurumumuzun hazırlamış olduğu, yöneticilik hayatınıza fark katacak iddialı eğitim programları başladı.  Özel Seçilenler Mesleki Eğitim Kurumumuzun hazırlamış olduğu, yöneticilik hayatınıza fark katacak çok iddialı bir eğitim programı başlıyor. “Profesyonel Marka Yönetici Eğitim Programı” ile kişisel markanızı yaratarak iş hayatınızda rakiplerinizin önüne geçeceksiniz. Edineceğiniz yetkinlikler ile ulusal ve uluslararası marka değeri taşıyan bir yönetici olmanızı garantiliyoruz. Bu eğitim programımız 5 ana temada işlenecektir.

İngilizce Eğitimleri

İngilizce sadece kişisel gelişiminiz için değil aynı zamanda kariyerinizin ileri noktaya taşınması için de önemlidir. Kısaca öğrencilere İnternet üzerinden verilen İngilizce Eğitim Programıdır. Bu program ile öğrenciler canlı yayın dışında tüm konuları 7/24 okuma, dinleme, yazma ve çeviri seçenekleriyle sıkılmadan ve farkına varmadan öğrenirler. Sistem öğrencinin her yaptığını kaydeder. Öğretmen hatasız Analitik Takip Sistemi ile öğrenciyi takip eder.

Tuyup Eğitimleri

TUYUP (Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Arttırılması Projesi) Turizm sektöründe eğitimin kalitesini ve çevre duyarlılığını güçlendirmeyi hedefleyen TUYUP (Turizm Sektöründe İşverenlerin ve Çalışanların Uyum Yeteneklerinin Arttırılması Projesi), Türkiye çapında 4.000’in üzerinde turizm işletmesi, sektör çalışanları, ilgili meslek odaları, sendikalar, sivil toplum örgütleri ve üniversitelere doğrudan ulaşmaktadır.

Ocak 2014’te başlayan ve 2016 yılının Temmuz ayında tamamlanması planlanan 30 ay süreli projede, özellikle Turizm İşletme Belgeli tesislerin ön büro, servis, kat hizmetleri ve mutfak çalışanlarının mesleki, teknik ve yabancı dil becerilerinin ihtiyaçlar ve AB standartları çerçevesinde geliştirilmesi amaçlanmıştır. Bu kapsamda Türkiye çapında toplamda 5000’nin üzerinde Turizm personeline mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri verilmiştir.

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Bir inceleme göndermek için .