SHW Sanal Sunucu Hizmetleri

İstanbul Cd., 34142 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
Yayınlanan 31 Aralık 2016 / 850
SHW Sanal Sunucu Hizmetleri
Sektör : Bilişim
Şehir : İstanbul

Hedefimiz, müşterilere en aktüel teknolojiyi kullanarak ihtiyaç duyulan altyapı hizmetini sağlamak; sorunsuz iş süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetini her vakit ön tasarıda tutmaktır. Dünya üzerinde coğrafi olarak dağıtılmış olan 4 ayrı data merkezinden, kullanıcılarına kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Markamız, acil vaziyet senaryoları çerçevesinde yürüttüğü başarılı kriz idaresi ile müşteri ilişkilerinde çözümü birleştirmeyi ilke edinmiştir. Türkiye’nin açık ara en iyi cloud servislerini hizmet vermeyi sağlayan firmamız; ciddi bir mali yatırım gücüne sahip olmanın daha kullanılmamış yeni nesil ekipmanlarla hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Sanal sunucu, hosting ve web site ihtiyaçlarınızda bizi arayınız.

Sanal Sunucu ve İnternet Hizmetleri Nedir?

Hizmetlerin kalitesini savunmak, geliştirmek için her zaman yenilikleri izlemekte ve yeniliklere karşı mücadele sürdürmektedir. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu yüzden beraber çalışmakta olduğumuz iş ortakları firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerle sektörünün en iyi yazılım, en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır. Paylaşılan sunucu kullanmak istemiyorsanız dedicated sunucuların maliyetini karşılayamayacak durumdaysanız; her zaman için VPS (Sanal Özel Sunucu) kullanmanızı tavsiye ederiz. Peki neden? Bu noktada Vds sunucunun ne olduğundan bahsetmemiz gerekmektedir.

Neden Sanal Sunucu Kullanmalısınız?

Fiziksel sunucu, lojik parçalara ayrıldığında, her bir parça sanal sunucu olarak adlandırılır. İzole edilmiş doğaları nedeniyle, sanal sunucular iş yaşamı açısından oldukça önemlidir. Yani, sunucunuzu, başkalarıyla paylaşmanız söz konusu değildir. Dolayısıyla, sunucuya istediğiniz işletim sistemini yükleyebilir, istediğiniz amaca dair kullanabilirsiniz. Örneğin, e-posta sunucusu, FTP sunucu üzerinden yedekleme gibi işlem ya da amaçlara yönelik kullanabilirsiniz. Bunun dışında bu sunucuların, tabii ki, bir çok avantajı vardır. Sanal sunucu kiralayarak web sitesi hazırlanabilir. Sistemlerin başka bir avantajı ise, sunucunuzu istediğiniz gibi kullanabilme olanağıdır. Sunucunuz üzerindeki kontrol tamamen size ait olup yönetimini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Sanal sunucuların kurulumu kolaydır. Dolayısıyla, sistem değişikliği gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında değişiklik yapma, geliştirme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hosting web site konularında gerekli destekler verilmektedir. Seo hosting, web site, dedicated ve seo destekli VDS ihtiyaçlarında bizi arayın.

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Bir inceleme göndermek için .