SHW Sanal Sunucu Hizmetleri İstanbul Cd., 34142 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
Posted on 31 Aralık 2016 / 765
SHW Sanal Sunucu Hizmetleri
Sektör : Bilişim
Şehir : İstanbul

Firma olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimize en aktüel teknolojiyi kullanarak ihtiyaç duyulan altyapı hizmetini sağlamak ve sorunsuz iş süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetini her vakit ön tasarıda tutmaktır. Dünya üzerinde coğrafi bir şekilde dağıtılmış vaziyette olan 4 ayrı data merkezinden, kullanıcılarına kesintisiz teknoloji hizmeti sunan markamız, acil vaziyet senaryoları çerçevesinde yürüttüğü başarılı kriz idaresi ile müşteri ilişkilerinde destek ve çözümü birleştirmeyi ilke edinmiştir. Türkiye’nin açık ara en iyi cloud servislerini hizmet vermeyi sağlayan firmamız, ciddi bir mali yatırım gücüne sahip olmanın ve ülkemizde daha kullanılmamış yeni nesil ekipmanlarla hizmet sunmanın gururunu yaşamaktadır. Sanal sunucu, hosting ve web site ihtiyaçlarınızda bizi arayınız.

Sanal Sunucu Hosting Web Site ve Internet Hizmetleri

Hizmetlerimizin kalitesini savunmak ve geliştirmek için her zaman yenilikleri izlemekte ve yeniliklere karşı mücadelemizi sürdürmekteyiz. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu yüzden beraber çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Neden Sanal Sunucu Kullanmalısınız?

Paylaşılan sunucu kullanmak istemiyor ve dedicated sunucuların maliyetini de karşılayamayacak durumdaysanız; her zaman için VPS (Sanal Özel Sunucu) kullanmanızı tavsiye ederiz. Peki neden? Bu noktada, öncelikle sanal bir sunucunun ne olduğundan bahsetmemiz gerekmektedir.

Fiziksel sunucu, lojik parçalara ayrıldığında, her bir parça sanal sunucu olarak adlandırılır. Sanal sunucuların izole edilmiş doğaları nedeniyle, sanal sunucular iş yaşamı için oldukça önemlidir. Yani, sanal sunucunuzu, başkalarıyla paylaşmanız söz konusu değildir. Dolayısıyla, sanal sunucuya istediğiniz işletim sistemini yükleyebilir, istediğiniz amaca dair kullanabilirsiniz. Örneğin, e-posta sunucusu, FTP sunucu olarak ve yedekleme gibi işlem ve amaçlara yönelik kullanabilirsiniz. Bunun dışında sanal sunucuların, tabi ki, bir çok avantajı vardır.

Sanal sunucu kiralayarak, web sitesi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, websitenize dair kaynakları, kimseyle paylaşmazsınız.

Sanal sunucu sistemlerinin başka bir avantajı ise, sunucunuzu istediğiniz gibi kullanabilme olanağıdır. Sunucunuz üzerindeki kontrol tamamen size aittir ve yönetimini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Sanal sunucuların kurulumu kolaydır. Dolayısıyla, sistem değişikliği gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında, değişiklik yapma ve geliştirme işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sanal sunucu hosting web site konularında gerekli destekleri vermekteyiz.

Sanal sunucu, dedicated sunuculardan önce bir durak olarak değerlendirebilir. Çünkü, dedicated sunucularla yapabileceklerinizin bir kısmını yapabilir ve maliyeti düşürebilirsiniz. Kısacası, sanal sunucuların üzerindeki kontrolün tamamen size ait olması, sanal sunucuların en önemli tercih nedenidir. Peki, siz ne tarz sunucu kullanmayı tercih ediyorsunuz?

Sanal sunucu hosting web site dedicated, seo destekli VDS, ihtiyaçlarında bizleri arayabilirsiniz

HAZIRLANIYOR…

Canan Başarır
  Reviews
  There are no reviews yet, why not be the first?
  Leave a Review
  You must be to post a review.
  Comments

  Comments are closed here.