MSK Gümrük Müşavirliği Atatürk Mahallesi, Evliya Çelebi Sk. No:5, 06760 Çubuk/Ankara, Türkiye
Posted on 21 Mart 2018 / 508
MSK Gümrük Müşavirliği
Sektör : Danışmanlık
Şehir : Ankara

Gümrük Müşavirliği Şirketleri Gümrük Kanunu, Yönetmelik ve diğer sair mevzuatlar çerçevesine göre; Yurt dışı çıkışlarda ithalat ihracat transit işlemlerini takip edip sonuçlandırır. Yurtdışı pazarlama işlemlerinde hizmet sunan Müşavir Mevzuata kesinlikle hâkim olmalıdır. Bizde noktada bizde iddialıyız. Gümrük Müşaviri Dış Ticaret ve Danışmanlık alanında; Türkiye geneli çözüm üretmek ve bu konularda oluşan ihtiyaçlarınız karşısında tüm gereksinimlerle farklı ve etkin hizmet sunmak asıl amacımızdır.

Gümrük Müşavirliği Dış Ticaret ve Danışmanlık Hizmetleri

Hizmetimiz esas olarak yurt dışı ile işlem yapmak isteyen firmaların veya kişilerin gümrükleme işlemleri ile ilgilenir. İşlemleri başlatma ve sonuçlandırma işlemlerini vekâleten yaparlar. Gümrük mevzuatı oldukça geniş bir alanda olduğu için firmalar veya şahıslar işlemlerini %90 müşavirler aracılığıyla yaparlar. Yapılan bu işlemlerde en ufak bir hatada yüklü miktarda ceza kesilebilmekte olduğunda bu konuda uzman kişiler ile çalışılması gereklidir. Firmalara ve şahıslara gümrükleme, lojistik, depolama, sevk organizasyonu ve gerekli izinler konusunda danışmanlık konularında; Türkiye’nin önemli ticaret merkezlerinde müşavirlik hizmeti vermekteyiz.

Gümrük Müşaviri Dış Ticaret ve Danışmanlık

Hizmet verdiğimiz Şehirler; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Mersin, Gaziantep, Artvin, Kayseri, Samsun, İskenderun

Başlıca hizmetlerimiz; İthalat, İhracat, Transit, Antrepo, Geçici İthalat, Geçici ihracat, Geri Gelen işlemler; Dâhilde işlemeli ithalat, yurt dışı çıkış kontrolü altında işlemeli ithalat beyannamelerinin açılması ve takibi; Şahsi eşya işlemleri, Posta işlemleri, Gümrüğe takılan ürünlerin işlemleri, Gümrük özetbeyan işlem takipleri, ihtisas kapı izinleri; İthalat için gerekli izin ve ön izinlerin alım ve takibi ; Tareks, Tse, İşçi sağlığı (İSGÜM), Ölçü ayar izni, Tarım İzni, Yatırım teşvik belgesi, Kimyagerlik hizmetleri, Kullanılmış eşya izinleri, 2.el makine ithal işlemleri, uluslararası araştırma, patent marka hizmetleri, Reklam hizmetleri, Yatırım, Teşvik, Hibe, Kamu Kurum Belgelendirme ve Danışmanlığı, Önemli bilgi birikimimiz ve mevzuata hâkimiyetimiz sayesinde sizde gönül rahatlığı ile işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Dünyanın birçok yerindeki özellikle Avrupa ve Türk Cumhuriyetleri ile kuvvetli bağlantılarımız sayesinde sürekli ihracat yaparak ülkemizin hedefleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Yerli üreticilerimizin ürünlerini Dünya piyasalarında hak ettiği yere çıkarmak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Türkiye’ de olmayan bazı ürünleri de yurtdışı piyasalardan temin etmekteyiz.

Firmamız DIŞ TİCARET anlamında da sizlere yardımcı olmaktadır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde Altyapımız hazır olup partnerlerimiz aracılığı ile Türk mallarını dünyaya tanıtıp satmaktayız.

Türkiye Kobi
Favicon
  Reviews
  There are no reviews yet, why not be the first?
  Leave a Review
  You must be to post a review.
  Comments

  Comments are closed here.