Maxi Lojistik

Saray Mh. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. Akkom Ofis Park Blok 2 No:4 Kat :10 34768 Ümraniye
Posted on 26 Kasım 2019 / 502

Hırvatistan parsiyel ( grupaj ) ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan; Maxi Logistics Services Hırvatistan’ın tüm şehirlerine firmamız ve acentelerimize ait araçlarla parsiyel ( grupaj ) ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Malzemelerinizi minivan ve panelvan araçlarla daha hızlı olarak ekspres nakliye hizmeti ile varış adresine ulaştırıyoruz.

İhracat İthalat Transit

Her hafta Cuma ve Cumartesi günü standart olarak İstanbul Avrupa Yakasında bulunan depomuzdan; Hırvatistan’ın başta Zagreb, Otocac ve Ogulin olmak üzere tüm şehirlerine karayolu parsiyel çıkışlarımız bulunmaktadır. Hafta içi her gün Türkiye’nin bütün şehirlerinden Hırvatistana; Komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Lowbed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleriniz için hızlı ve güvenli araçlar…

Her hafta Cuma günü standart olarak Hırvatistan Zagreb ve Osijek depomuzdan; Halkalı (Muratbey) , Erenköy ve Gebze Gümrüklerine karayolu parsiyel ( grupaj ) çıkışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca hafta içi her gün Hırvatistan’ın bütün şehirlerinden Türkiye’nin bütün şehirlerine; Komple Tenteli Tır, Minivan, Frigo Tır, Panelvan, Lowbed, Gabari Dışı ve Açık Tır yüklemeleri için güvenli araç organize edebiliriz.

Maxi Logistics Services

Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.