Maxi Logistics Services

Saray Mh. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. Akkom Ofis Park Blok 2 No:4 Kat :10 34768 Ümraniye
Yayınlanan 26 Kasım 2019 / 15

Maxi Logistics Services, uluslararası lojistik sektöründe dinamik kadrosu ve çağdaş anlayış tarzıyla; Balkan ve Avrupa ülkelerine sorunsuzca ihracat, ithalat, transit, komple ve parsiyel taşımacılık hizmeti sunan kurumsal bir şirkettir. 20 yıllık deneyim ve tecrübelerimize dayanarak sorun çözme değil, sorun önleme odaklı hizmet vermekteyiz. Sloganımız maksimum hizmet minimum ücretlerle ve geniş hizmet ağı sayesinde sizin lojistik çözüm ortağınızdır.

Maxi Logistics Karayolu Denizyolu ve Havayolu Taşımacılığı

Uluslararası Freight Forwarder olmanın koşulları açısından aynı zamanda kendi alanında öncü ve örnek olmayı hedefleri arasında tutmaktadır. Maxi Logistics services, yurt dışına yayılmış acente ağıyla vermiş olduğu hizmetlerinde; malzemelerin maksimum kalitede ve güvenli bir biçimde, minimum maliyetlerle teslimini sağlamakla yükümlü olduğunun bilincindedir.

Maxi Lojistik açık alan üzerine kurulu deposunda, modern depolama sistemleri konusunda uzman kadro ile hizmet verir. Modern depolama araçları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre stok yönetimi hizmeti vardır. Sipariş hazırlama, sevk irsaliyesi basımı, yeniden ambalajlama, parçalama, birleştirme, etiketleme, kutulama; paketleme ve kalite kontrolün yanı sıra raflı depolamayla müşterilerinin kendi depolarının yönetimine kadar geniş bir yelpazede depolama hizmeti sunmaktadır.

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Bir inceleme göndermek için .