Eurolab Belgelendirme

Merkez Mahallesi Gençosman Cd. No. 11/D /Güngören - İstanbul
Yayınlanan 17 Aralık 2019 / 457
Eurolab Belgelendirme
Sektör : Sağlık
Şehir : İstanbul
Telefon : 0 212 702 30 00

EUROLAB, test, inceleme, araştırma ve değerlendirme çalışmalarında tarafsız üçüncü taraf olarak hareket etmekte; sorumluluk duygusu ile hareket ederek ne taraflardan birine ne de kendisine bir çıkar sağlamamaktadır. Aynı zamanda yerli veya yabancı standart kuruluşları tarafından belirlenen uluslararası standartlara veya yasal düzenlemelere bağlı kalmaktadır. EUROLAB, gerek işletmelerden, gerekse resmi kuruluşlardan gelen çok çeşitli talepleri; hem ülke çıkarları hem de işletmelerin gereksinimleri doğrultusunda karşılamaya devam etmektedir.

Bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. iştiraki olan EUROLAB, iç/dış ticareti desteklemektedir. Üretici firmaların rekabet avantajları elde etmelerini uluslararası piyasalarda kendilerini kanıtlamalarını sağlamak amacı ile endüstriyel alanda; çok sayıda ölçüm, test, analiz, değerlendirme, raporlama kapsamında belgelendirme hizmetleri vermektedir.

Teknik Kontrol ve Belgelendirme

Test uzmanlığı son teknoloji akredite laboratuvar ağıyla test, analiz, ürün geliştirme, kalite kontrol kapsamında sertifikasyon hizmetleri sunmaktadır. Eurolab, tüm ürün değer zinciri boyunca sizi destekleyerek kendi sektörünüz içinde en iyi şekilde konumlanmanızı sağlar. Uzman ekibiyle son teknoloji akredite laboratuvarlarıyla, ürünlerinizi dünyanın her yerinde güvenli; verimli  bir şekilde pazarlamak için ihtiyaç duyduğunuz binlerce testi bünyesinde uygulayabilir.

Eurolab, akredite laboratuvarları uzman ekibiyle birlikte, havacılıktan otomotive, savunma sanayinden medikale, enerji endüstrisinden tüketici ürünlerine kadar bilinen; tüm sektörler için test, ölçüm, analiz, raporlama ve belgelendirme hizmetleri sunar. Üst düzeyde hizmet sunduğunuzu, hizmetinizin kalitesini göstermenin en iyi yolu sahip olduğunuz akreditasyonlardır.

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Bir inceleme göndermek için .