Doğal Temizlik Ürünleri Güzelyurt Mahallesi, Anafartalar Caddesi No:282, Konak/İzmir, Türkiye
Posted on 10 Ekim 2016 / 1369
Doğal Temizlik Ürünleri
Sektör : Endüstriyel
Şehir : İzmir

Doğal Temizlik Ürünleri

Hassas yüzeylerde yumuşak bir dokunuş.. Temizlik ürünleri üretimi, imalat ve satışını yaptığımız tüm temizlik ürünlerinde mümkün olan ölçüde bitkisel ham maddeye ağırlık verilir. Temizlik ürünlerimiz 1. sınıf ham maddeden yapılır ve ne olduğu belli olmayan konteyner altı malzeme kullanılmaz. İmal ettiğimiz temizlik ürünleri aktivite yüksekliği bakımından emsallerinin arasında lider konumdadır. Doğal temizlik ürünleri ihtiyacınız varsa bizi arayın. Konsantre deterjan normal deterjanlardan daha az kullanılmasına rağmen aynı etkiyi gösteren deterjanlara  denilmektedir. Konsantre ürünün seyreltilmesi, ürünün tipine göre farklılık gösterir 1/3, 1/5 , 1/10 a kadar seyreltme yapılabilir.

Fazla deterjan kullanmak daha iyi temizlik demek değildir. Su içerisinde çözünebilecek maksimum deterjan miktarı bellidir. Bu maksimum miktar aşıldığında fazladan ilave edilen deterjan suda çözülmez, kalıntı olarak kalır. Konsantre deterjan fikri çevreyi korumak adına son derece önemlidir.

Doğal Temizlik Ürünleri

Konsantre de en büyük amaç tüketicinin tasarruflu alışveriş yapmasıdır. Bunun yanında, evde gereksiz yer işgalini önler ve alışveriş sonrası taşıma kolaylığı sağlar. Daha çok derinlemesine temizlik yaptığımız zamanlarda kullanılmasını öneriyoruz. Ürünümüz ev temizlik, halı yıkama oto temizlik ve sanayi temizlik alanlarında rahatlıkla ve etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Temizlik firmalarına, temizlik şirketlerine, kurum ve kuruluşlara ürün tedarikleri devam etmektedir.

Kaliteden ödün vermediğimiz ve üretimini yaptığımız temizlik ürünlerinde yurt çapında bayilikler vermeye devam ediyoruz. Bizimle irtibata geçerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz, ürünümüzün kalitesini daha önce haberdar olmadığınız için şansız olduğunuzu hissedeceksiniz.

Toptan temizlik, genel temizlik, temizlik ürünleri fiyatları, doğal temizlik ürünleri, cam temizleme, mobilya temizleme, kolay temizlik, lekesiz temizlik, oto temizlik, temizlik malzemesi, toptan temizlik malzemesi, sanayi temizlik, oto temizlik ürünleri arayışlarınızda bizimle irtibat kurarak detaylı bilgi alınız…

Sanayi sektörünün her alanında rahatlıkla kullanacağınız hatta kullandıkça daha önce ne kadar zorlandığınızı çok kısa sürede anlayacak ürünümüzü gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceksiniz. Ürünümüzü detaylı anlatmak yerine bir kaç adet sipariş vererek kullanmanızı öneririz. Ürettiğimiz ürünlerde kimyasal malzemelerin kullanımından sebebimiz ürün kalitesini ve etkisini düşürmemek içindir. Kimyasalların kullanıldığı ürünler insan sağlığını önemli ölçüde etkilediğini sizlerde çok iyi biliyorsunuz.

Türkiye Kobi
Favicon
  Reviews
  There are no reviews yet, why not be the first?
  Leave a Review
  You must be to post a review.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.