Doğal Temizlik Ürünleri
Kategori : Üretim
Konum : İzmir
Telefon : 0 536 709 31 95

Hassas yüzeylerde yumuşak bir dokunuş.. İmalat ve satışını yaptığımız tüm temizlik ürünlerinde mümkün olan ölçüde bitkisel ham maddeye ağırlık verilir. Temizlik ürünlerimiz 1. sınıf ham maddeden yapılır ve ne olduğu belli olmayan konteyner altı malzeme kullanılmaz. İmal ettiğimiz temizlik ürünleri aktivite yüksekliği bakımından emsallerinin arasında lider konumdadır. Doğal Temizlik Ürünleri Üretimi ve Toptan Pazarlama hizmetlerimiz devam etmektedir.

Konsantre deterjan normal deterjanlardan daha az kullanılmasına rağmen aynı etkiyi gösteren deterjanlara  denilmektedir. Konsantre ürünün seyreltilmesi, ürünün tipine göre farklılık gösterir 1/3, 1/5 , 1/10 a kadar seyreltme yapılabilir.

Fazla deterjan kullanmak daha iyi temizlik demek değildir. Su içerisinde çözünebilecek maksimum deterjan miktarı bellidir. Bu maksimum miktar aşıldığında fazladan ilave edilen deterjan suda çözülmez, kalıntı olarak kalır. Konsantre deterjan fikri çevreyi korumak adına son derece önemlidir.

StarShine Doğal Temizlik Ürünleri Üretimi Toptan Pazarlama

Konsantre de en büyük amaç tüketicinin tasarruflu alışveriş yapmasıdır. Bunun yanında, evde gereksiz yer işgalini önler ve alışveriş sonrası taşıma kolaylığı sağlar. Daha çok derinlemesine temizlik yaptığımız zamanlarda kullanılmasını öneriyoruz. Ürünümüz ev temizlik, oto temizlik ve sanayi temizlik alanlarında rahatlıkla ve etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Temizlik firmalarına, temizlik şirketlerine, kurum ve kuruluşlara ürün tedarikleri devam etmektedir.

Kaliteden ödün vermediğimiz ve üretimini yaptığımız temizlik ürünlerinde yurt çapında bayilikler vermeye devam ediyoruz. Bizimle irtibata geçerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz, ürünümüzün kalitesini daha önce haberdar olmadığınız için şansız olduğunuzu hissedeceksiniz.

Koltuk yıkamada, oto jant ve motor kısmında halı lekelerinde,
kalem çizikleri mutfak davlumbazları ve bir çok alanda etkin bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Ev temizlikleri ile
Otomobil iç dış ve motor temizlikleri,
Sanayi temizlik alanında yağ kir pas yoğun olan yerlerde,
Oto koltuk ve ev koltuk yıkamalarında oldukça başarılı olduğunu kullandıktan sonra görecek bizlere hak vereceksiniz.

Ürünümüzün sıradan bir ürün olmadığını kullanım sürecinden sonra daha da emin olacaksınız.

Toptan temizlik, genel temizlik, temizlik ürünleri fiyatları,
doğal temizlik ürünleri, cam temizleme, mobilya temizleme,
kolay temizlik, lekesiz temizlik, oto temizlik, temizlik malzemesi,
toptan temizlik malzemesi, sanayi temizlik, oto temizlik ürünleri arayışlarınızda bizimle irtibat kurarak detaylı bilgi alınız…

Değerlendirme
Buraya henüz değerlendirme yapılmadı! İlk değerlendirmeyi siz yapın...
Bir Değerlendirme Yazın
Hizmet: Güven: Kalite: