Can Teknik Doğalgaz

Fabrikalar Mahallesi, 3049. Sokak, No: 4/A Kepez/Antalya, Türkiye
Yayınlanan 12 Ekim 2016 / 956
Can Teknik Doğalgaz
Sektör : Enerji
Şehir : Antalya
Telefon : 0 242 325 08 64

Enerji Mühendisliği ve Danışmanlık alanında boru hatları ve alternatif enerji projelerinin dizayn ve fizibilite çalışmaları; yapım, sistem ve ekipman temini bunların son testleri, müşavirlik ve dokümantasyon hizmetlerine kadar her bölümünde; üst yapı, doğalgaz iletim ve dağıtım ve çevre koruma projelerinde; Tesis mühendisliği alanında tesisat, gaz tesisleri, yapım, işletme ve bakım, işletme yönetimi ve sistemlerinde; Enerji alanında proje tasarımı ve fizibilite çalışmalarıyla ilgili tüm hizmetlerin sağlanması faaliyetlerini yürütmektedir. Antalya Can teknik doğalgaz projeleri ve mühendislik hizmetleri alanında bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Can Teknik Doğalgaz Projeleri

Türkiye’de 90’lı yıllarda kullanımı yaygınlaşmaya başlayan ve soğuk geçen kış mevsimleri için önemli bir çözüm oldu. Birçok evde iş yerinde ve merkezi yaşam alanlarında kullanılmaya başlayan; ev sahipleri ile kiracıların da seçim yaparken olmazsa olmaz kriterlerinden biri haline geldi. Peki günümüzde bu denli önem kazanan bir ısıtma sistemi olan doğalgaz tesisatı nasıl yapılır? Bir başka deyişle sorunsuz çalışan doğal gaz tesisatı nasıl olmalıdır?

Doğalgaz diğer yakıtlara daha kolay ve verimli yanar. Can teknik olarak kokusuz ve renksiz olan doğalgaz ateş ile buluşur mavi alevle yanmaya başlar. Kömür ve fuel-oil gibi yakıtlara göre çok daha kolay ve verimli yanan; içindeki tüm maddeler yandığı için herhangi bir atık bırakmaz. Kısa zamanda yanabilen ve günümüzde birçok farklı alanda hem yakacak hemde ham madde olarak kullanılmaktadır. Evlerde kullanılan tesisatlar genellikle mevcut belediyelere bağlı olarak hizmet veren; firmaların bağlantıları ile yerleşim yerlerine dağıtmasıyla oluşmuştur.

İnşa edilen yeni binalar için bu bağlantılardan yeni bir tesisat kurulması için söz konusu şirketlerden izin alınır. Tesisatın yetkililerce kontrol edilmesinin ardından her şey uygunsa gaz açımı gerçekleştirilir. Proje mühendislik servis ve bakım hizmetleri aşamasında Antalya’da Can teknik doğalgaz olarak çözüm üretmeye devam ediyoruz.

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Bir inceleme göndermek için .