Antalya Rent A Car

Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Yayınlanan 10 Ekim 2016 / 1702
Antalya Rent A Car
Sektör : Otomotiv
Şehir : Antalya
Telefon : 0 850 304 4 033

Artık bir çok aile tatillerinde araç kiralayarak özgürce gezebilmenin avantajını kullanıyor. Sıcak havalarda araç kiralayarak klimalı ve konforlu bir yolculuk yapmanız mümkün. Araç kiralama popüler hale geldikçe fiyatları da eskiye oranla daha uygun olmaya başladı. Tatilinizde bütçenize göre bir kiralık araç bulmanız hiç de zor değil. İster günlük ister dönemsel bazda araç kiralaması yapabilirsiniz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de araç kiralama hızla yaygınlaşıyor. Eğer aracınız varsa seyahat süresince daha çok zaman kazanabiliyorsunuz ve seyahatinizi daha pratik hale getiriyor. Hem bazı coğrafyalarda araç kullanmak gerçekten çok keyifli. Örneğin Kapadokya Antalya ve Ege Bölgesinde. Antalya Rentacar ve Oto Kiralama Hizmetleri

Araç kiralama hizmeti, pek çok kişi tarafından düzenli olarak kullanılırken kimileri ise ilk kez bu sistemden yararlanır. İlk kez araç kiralayacak kişiler ise araba kiralarken dikkat edilmesi gerekenler konusuna önem vermeli, sözleşme yapmadan önce mutlaka önerilere göz atmalı ve olası problemlerle karşılaşma ihtimalini en aza indirmelidir.

Antalya Rentacar ve Oto Kiralama

Araç modellerini incelerken, dış görünüşünden ziyade teknik özelliklerini dikkate almalısınız. Daha önce kullandığınız, özelliklerini bildiğiniz bir araba kiralamak kullanım sırasında işinize yarayacaktır. Arabanın otomatik ya da manuel olması, yakıt türü, koltuk sayısı, bakım onarım kontrolleri gibi başlıklar sizi adım adım doğru araca götürecektir.

Arabanın teknik özelliklerini kontrol etmek

Bizimle Araç Kiralama Sözleşmesini imzalamadan önce aracın dış yapısında herhangi bir çizik, darp izi olup olmadığına mutlaka bakmalısınız, şayet varsa bunu sözleşmede belirtmenizi isteriz. Kontrol etmeniz gereken diğer yer ise güvenlik donanımları olmalıdır. ABS, hava yastığı ve emniyet kemerine öncelik vermelisiniz. İlk yardım çantasını da ihmal etmemelisiniz. Araç kiralama fiyatında ise belirlediğiniz arabanın markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Belirlenen rakam içerisine navigasyon cihazı, bebek koltuğu, oto aksesuarları, acil yardım gibi hizmetler dahildir.

Misyonumuz; Kalite anlayışımız ile müşteri odaklı yaklaşımımızı bir adım daha ileriye götürerek, alanında uzman çalışanlarımız ile müşterilerimizi öncelikli kılan günlük oto kiralama konularında öncü pozisyonumuzu muhafaza ederek yurt içinde müşterilerimizin daha rahat ve konforlu seyahat etmesini sağlamak…

İncelemeler
Henüz yorum yok, neden ilk siz olmayasınız?
İnceleme bırak
Bir inceleme göndermek için .