Artık bir çok aile tatillerinde otomobil kiralayarak özgürce gezebilmenin avantajını kullanıyor. Sıcak havalarda kiralayarak klimalı ve konforlu bir yolculuk yapmanız mümkün. Antalya RentACar Oto ve Araç Kiralama Hizmetleri

Otomobil kiralama popüler hale geldikçe fiyatları da eskiye oranla daha uygun olmaya başladı. Tatilinizde bütçenize göre bir kiralık araç bulmanız hiç de zor değil. İster günlük ister dönemsel bazda kiralama yapabilirsiniz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla yaygınlaşıyor. Eğer aracınız varsa seyahat süresince daha çok zaman kazanabiliyorsunuz ve seyahatinizi daha pratik hale getiriyor. Hem bazı coğrafyalarda araç kullanmak gerçekten çok keyifli. Örneğin Kapadokya Antalya ve Ege Bölgesinde…

Antalya RentACar Oto ve Araç Kiralama

Araç kiralama hizmeti, pek çok kişi tarafından düzenli olarak kullanılırken kimileri ise ilk kez bu sistemden yararlanır.

İlk kez araç kiralayacak kişiler ise araba kiralarken dikkat edilmesi gerekenler konusuna önem vermeli, sözleşme yapmadan önce mutlaka önerilere göz atmalı ve olası problemlerle karşılaşma ihtimalini en aza indirmelidir. Kiralama önerilerimiz aşağıdaki gibi belirtilmektedir.

Doğru araç seçimi yapmak

Modelleri incelerken, dış görünüşünden ziyade teknik özelliklerini dikkate almalısınız. Daha önce kullandığınız, özelliklerini bildiğiniz bir araba kullanım sırasında işinize yarayacaktır.

Arabanın otomatik ya da manuel olması,
yakıt türü, koltuk sayısı, bakım onarım kontrolleri
gibi başlıklar sizi adım adım doğru araca götürecektir.

Arabanın teknik özelliklerini kontrol etmek

Bizimle Araç Kiralama Sözleşmesini imzalamadan önce aracın
dış yapısında herhangi bir çizik, darp izi olup olmadığına mutlaka bakmalısınız,
şayet varsa bunu sözleşmede belirtmenizi isteriz.

Kontrol etmeniz gereken diğer yer ise güvenlik donanımları olmalıdır. ABS, hava yastığı ve emniyet kemerine öncelik vermelisiniz. İlk yardım çantasını da ihmal etmemelisiniz. Araba kiralama fiyatında ise belirlediğiniz arabanın markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Belirlenen rakam içerisine navigasyon cihazı, bebek koltuğu, oto aksesuarları, acil yardım gibi hizmetler dahildir.

Misyonumuz; Kalite anlayışımız ile müşteri odaklı yaklaşımımızı bir adım daha ileriye götürerek,
alanında uzman çalışanlarımız ile müşterilerimizi öncelikli kılan günlük oto konularında
öncü pozisyonumuzu muhafaza ederek yurt içinde müşterilerimizin daha rahat ve konforlu seyahat etmesini sağlamak…

Türkiye sektörel pazarlama sayfasına gözatabilirsiniz

Değerlendirme
Buraya henüz değerlendirme yapılmadı! İlk değerlendirmeyi siz yapın...
Bir Değerlendirme Yazın
Hizmet: Güven: Kalite: