Antalya Doğalgaz Projeleri Fabrikalar Mahallesi, 3049. Sokak, No: 4/A Kepez/Antalya, Türkiye
Posted on 12 Ekim 2016 / 887
Antalya Doğalgaz Projeleri
Sektör : Enerji
Şehir : Antalya
Telefon : 0 242 325 08 64

Enerji Mühendisliği ve Danışmanlık alanında boru hatları ve alternatif enerji projelerinin dizayn ve fizibilite çalışmaları, yapım, sistem ve ekipman temini, bunların son testleri, müşavirlik ve dokümantasyon hizmetlerine kadar her bölümünde; üst yapı, doğal gaz iletim ve dağıtım ve çevre koruma projelerinde; Tesis mühendisliği alanında tesisat, gaz tesisleri, yapım, işletme ve bakım, işletme yönetimi ve sistemlerinde; Enerji alanında, proje tasarımı ve fizibilite çalışmalarıyla ilgili tüm hizmetlerin sağlanması faaliyetlerini yürütmektedir. Antalya Doğalgaz Projeleri ve Mühendislik Hizmetleri alanında bizimle irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Doğalgaz Projeleri ve Mühendislik

Doğalgaz Üst Yapı Tesisleri; Konaklama Merkezleri, Otel, Tatil Köyü, Yurtlar, Resmi Kurum Lojmanları, Eğitim Tesisleri, Sosyal Tesisler, Üniversite ve Kampüsler, Özel, Resmi Hastane ve Tıp Merkezleri, Toplu Konut ve Villalar, Fabrika ve Üretim Haneler, Spor Tesisleri, Hayvan Çiftlikleri ve Seralar

Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılır?

Türkiye’de 90’lı yıllarda kullanımı yaygınlaşmaya başlayan doğal gaz, soğuk geçen kış mevsimleri için önemli bir çözüm oldu. Birçok evde, iş yerinde ve merkezi yaşam alanlarında kullanılmaya başlayan doğalgaz, ev sahipleri ile kiracıların da seçim yaparken olmazsa olmaz kriterlerinden biri haline geldi. Peki, günümüzde bu denli önem kazanan bir ısıtma sistemi olan doğal gaz tesisatı nasıl yapılır ya da bir başka deyişle sorunsuz çalışan doğal gaz tesisatı nasıl olmalıdır?

Doğalgaz diğer yakıtlara daha kolay ve verimli yanar. Teknik olarak kokusuz ve renksiz olan doğal gaz, ateş ile buluştuğunda mavi alevle yanmaya başlar, kömür ve fuel-oil gibi yakıtlara göre çok daha kolay ve verimli yanan doğal gaz, içindeki tüm maddeler yandığı için herhangi bir atık da bırakmaz. Kısa zamanda yanabilen doğal gaz, günümüzde birçok farklı alanda hem yakacak hem de ham madde olarak kullanılır.

Evlerimizde kullandığımız tesisatlar, genellikle mevcut belediyelere bağlı olarak hizmet veren doğal gaz firmalarının bağlantıları ile yerleşim yerlerine doğal gazı dağıtmasıyla oluşmuştur.İnşa edilen yeni binalar için bu bağlantılardan yeni bir tesisat kurulması için söz konusu şirketlerden izin alınır. Tesisatın yetkililerce kontrol edilmesinin ardından, her şey uygunsa, gaz açımı gerçekleştirilir.

Doğalgaz Proje Mühendislik Servis ve Bakım Hizmetleri aşamasında Antalya da Can Teknik Doğalgaz olarak çözümler üretmeye devam ediyoruz

Doğalgaz Projelendirme Hizmetlerimiz

 • Restorasyon  Projeleri
 • Dolum Tesisi Proje Hizmetleri
 • Proje Değerlendirme Hizmetleri
 • Yangın Tesisatı Proje Hizmetleri
 • Mekanik Tesisat Proje Hizmetleri
 • İnşaat Proje ve Uygulama Hizmetleri
 • Isıtma, Soğutma, Havalandırma Projeleri
 • İhale ve Sözleşme Dokümanları Hazırlama
 • Keşif, Metraj, Teknik ve İdari Şartnameler
 • LNG, LPG ve Doğalgaz Proje Hizmetleri
 • Alt Yapı Projeleri ve Proje Değerlendirme
 • Temel Mühendislik Hizmetleri ve Projeleri
 • Oto Gaz İstasyonu Kurulum ve Proje Hizmetleri
 • Endüstriyel Dönüşüm Hizmetleri ve Radyan Isı Sistemleri
Türkiye Kobi
Favicon
  Reviews
  There are no reviews yet, why not be the first?
  Leave a Review
  You must be to post a review.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.