Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

MyLamp

5 ay önce   Firmalar   Muğla   177 Ziyaret Referans: xk8mep2bMyJ

Konum: Muğla


Türkiye'nin aydınlatma ve dekorasyon dünyasında parlayan yıldızlarından biri olan MyLamp, 1965 yılında İstanbul'da Muhittin Sezgin tarafından kurulmuştur. Marmara Bölgesi'nde başlayan yolculuğunu zaman içinde tüm ülkeye yaymıştır. Birbirinden güzel ve kullanışlı avize modelleri ve rattan sehpaları pek çok sektöre ilham kaynağı olmuştur. Ayrıca tasarım lambader ve zarif yatak başlıklarıyla kurumsal pazarda da dikkatleri daima üzerine çekmiştir.

MyLamp ürünlerinde güvenilirlik, kalite ve yüksek performans bir arada bulunmaktadır. Bu sayede modern bir dekorasyon anlayışının tüm izleri mevcuttur. Teknolojinin getirdiği imkanları yaratıcı şekilde kullanması dekorasyon alanında yeni trendlere öncülük yapmasını sağlamaktadır. Örneğin bohem tarzda bambu avizeler ve estetik açıdan büyüleyici aplik modelleri büyük ilgi görmektedir. Ayrıca rahatlık ve şıklığı bir araya getiren rattan sandalye çeşitleriyle farklı bir kullanım deneyimi sağlamaktadır. Diğer taraftan zarif bambu vazolarıyla da MyLamp, mekanlara oldukça şık, zarif ve modern dokunuşlar yapmaktadır.

1990'lı yıllarda üretim ve hizmet ağını genişleten MyLamp, sektörde büyümesini hızla sürdürmektedir. Bugün itibariyle Muğla Fethiye'deki 700 metrekarelik kapalı alanda faaliyetlerine devam etmektedir. 30'dan fazla teknik uzman ve deneyimli personelle ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. Patentli ürünleri ve yaratıcı tasarımlarıyla sektördeki kalite standartlarını yükseltmeye devam etmektedir. Estetik açıdan zengin ve fonksiyonel tasarımlarıyla dekorasyon dünyasındaki öncü konumunu uzun yıllardır korumaktadır.

MyLamp'ın en önemli özelliklerinden biri de farklı dekorasyon ihtiyaçlarına özel çözümler sunma yeteneğidir. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesinin özelleştirilebilir olması, dekorasyon tutkunları tarafından büyük ilgi görmesini sağlamaktadır. Üstelik sadece yerli pazarlarda değil, yurt dışında da uzun yıllardır ülkemizin parlayan yıldızlarından biri konumundadır.

Her zaman kaliteye bağlı kalarak müşterilerinin güvenini kazanan MyLamp, daha aydınlık ve güzel bir dünya yaratma misyonuna sahiptir. Nitekim birbirinden güzel ağaçtan avizelerden bambu berjerlere, tasarım lambaderlerden rattan şezlonglara kadar pek çok ürünüyle bu misyona hizmet etmektedir. MyLamp dünyasıyla henüz tanışmadıysanız mylamp.com.tr adresini ziyaret ederek tarzınıza en uygun aydınlatma ve dekorasyon ürünlerini incelemeye başlayabilirsiniz.