Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Menzil Kuruyemiş

5 ay önce   Firmalar   Bursa   434 Ziyaret Referans: OjoQeZJepZV

Konum: Bursa


Kuruyemiş pazarının lider oyuncularından Menzil Kuruyemiş, 1975 yılında Bursa’da ticari faaliyetlerine başlamıştır. Halihazırda Bursa’daki 2 şubesi ve online satış sitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Kuruyemişlerin yanı sıra sağlıklı atıştırmalık seçenekleriyle de öne çıkmaktadır. Tüm özellikleriyle sektörün ilgiyle takip ettiği firmalardan biridir. İlk ihracatını 2001 yılında Avrupa’ya yapan Menzil Kuruyemiş, ülkemizi yurt dışı pazarlarda da başarıyla temsil etmektedir.

Sürekli gelişimi ilke edinen Menzil Kuruyemiş, yarım asrı bulan bir marka serüvenine sahiptir. Bu süreçte daima müşteri odaklı bir yaklaşım sergilemiştir. Hizmet kalitesini sürekli artırması ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılaması, sektörel büyümesine ivme katmıştır. Dinamik yapısı sayesinde ekibini her geçen gün büyütmüştür. Firmanın öncelikli hedefi, toptan satışlarını ihracata yönlendirmektir. Bu sayede yerel lezzetleri uluslararası pazarlarda tanıtmak istemektedir.

Menzil Kuruyemiş’te taze kuruyemiş çeşitleri ile kuru meyveler, çikolatalar, lokum ve pestiller gibi pek çok atıştırmalık çeşidini bulabilirsiniz. Özellikle yerli kavrulmuş fındık, ceviz içi ve tuzlu fıstık gibi ürünleri en çok ilgi gören ürünleri arasındadır. Ayrıca draje çeşitleri, aromalı akide şekerleri ve renkli badem şekerleri de büyük ilgi görmektedir. Nitekim bu ürünler tatlı ve lezzetli atıştırmalık sevenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Bu ürünlerin yanı sıra Menzil Kuruyemiş’te birçok yerel ve tropikal lezzeti bulabilirsiniz. Örneğin pomelo, ananas veya mango gibi lezzetler bunlardan birkaçıdır. Sağlıklı ve doğal ürünlerini kalite standartlarına uygun şekilde hazırlaması Menzil Kuruyemiş’in en önemli tercih nedenlerinden biridir. Siz de sağlıklı ve doğal kuruyemiş ve atıştırmalıklar için menzilkuruyemis.com adresini ziyaret edebilirsiniz. En kaliteli toptan kuruyemişlere uygun fiyat avantajlarıyla ulaşmak için Menzil Kuruyemiş sizlerle!