Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

KidsPartim

6 ay önce   Firmalar   Bursa   352 Ziyaret Referans: jOy5eVMdEP4

Konum: Bursa


Parti malzemeleri ve doğum günü süsleri pazarının lider oyuncularından KidsPartim, 2013 yılında Bursa’da faaliyete başladı. Nilüfer ilçesindeki perakende mağazasının yanı sıra online satış kanalı kidspartim.com üzerinden de binlerce organizasyona kutlama malzemesi tedarikinde bulundu. Aradan geçen süreçte perakende ve online parti malzemesi satışında önemli bir konuma yükseldi.

Kutlama malzemeleri denildiğinde akla pek çok ürün gelmekte. Başta balon çeşitleri olmak üzere bu grupta birçok üründen bahsetmek mümkün. Örneğin baskılı, metalik, pastel balonlar bunlardan sadece birkaçı. Rakam folyo balonlarda gold, altın, gümüş gibi farklı seçenekler mevcut. Üstelik balonları helyum gazıyla şişirip uçan balon olarak da kullanabilirsiniz. Balon çeşitlerinin yanı sıra dilediğiniz tüm parti malzemelerini en uygun fiyata KidsPartim’de bulabilirsiniz.

Çocuk ve yetişkinler için doğum günü süsleri, yılın bu özel zaman dilimini daha da güzel hale getirmekte. Aynı şekilde yılbaşı süslemeleri de yılın bu en anlamlı zaman dilimine renk ve değer katmakta. Yeni yıl süslerinde olduğu gibi başka birçok özel gün için kutlama malzemelerini de KidsPartim’de uygun fiyata bulabilirsiniz. Dilediğiniz konsept parti için pek çok ürünü kidspartim.com fırsatlarıyla sipariş verebilirsiniz.

KidsPartim’in ürün çeşitleri arasında yaldızlı peçeteler özel bir öneme sahip. Kendi üretimi peçeteleriyle sofralara renk katan KidsPartim’de tüm özel günler için baskılı peçete çeşitlerini bulabilirsiniz. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, Ramazan bunlardan birkaçı. Bunların yanı sıra daha birçok özel gün için her çeşitte peçete satışı gerçekleştirmekte. Örneğin cepli, garson katlama, kahve peçetesi, kare peçete gibi birçok başlıkta ürün yelpazesi oldukça geniş.

Parti ve kutlama malzemeleri konusunda ihtiyaçlarınız ne yönde olursa olsun bütçenize en uygun ürünleri kidspartim.com adresinde bulabilirsiniz. Dilerseniz Bursa Nilüfer’deki perakende satış noktasından ürünleri satın alabilirsiniz. Veya internetten kutlama malzemesi siparişi vererek de bu kalite ve fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.