Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Hipotenüs

6 ay önce   Firmalar   Bursa   294 Ziyaret Referans: NJAPdRqbGyO

Konum: Bursa


Yeni nesil e-ticaret yazılımları alanında hizmet veren Hipotenüs Elektronik Ticaret ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. 2001 yılında faaliyete başlamıştır. 2018 yılından itibaren Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla tümüyle yerli yeni nesil e-ticaret yazılımları üretmektedir. Sürekli güncellediği altyapısı sayesinde e-ticaret firmalarına ihtiyaç duydukları altyapı çözümlerini sunmaktadır.

Online alışveriş sektörüne ilgi son yıllarda giderek artmakta. Sektörün dinamik bir yapıya sahip olması yeni girişleri hızlandırıyor. Fakat e-ticarete yeni başlayan siteler teknik altyapı konusunda birçok desteğe ihtiyaç duymakta. Ürünleri satışa açma, kategori ağacı oluşturma, stok ve kargo yönetimi bu konulardan sadece birkaçı. Gelişmiş yazılım altyapısı kullanan siteler bu gibi konularda birçok sorunu daha kolay çözmekte. Üstelik kullanıcılarına sağladıkları çözümlerle daha hızlı bir yükseliş ivmesi elde ediyorlar. Bu bakımdan Hipotenüs, işletmelere sadece e-ticaret yazılım altyapısı sağlamakla kalmıyor. Aynı zamanda da sektörün büyümesini hızlandırıyor.

Kuruluşundan bu yana e-ticaret alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Hipotenüs, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği E-Ticaret Meclisi'nde e-ticaret sektörünü temsil etmekte. Ayrıca TOBB tarafından başlatılan "Herkes İçin Güvenli E-Ticaret" hareketine öncülük etmekte. Üstelik Türkiye’nin “Güven Damgası” kriterini sağlayan ilk e-ticaret altyapı sağlayıcısı olması öncülük rolünü daha da önemli hale getirmekte. Dahası yeni nesil e-ticaret yazılımları konusunda geliştirdiği çözümler sektörde standartların yükselmesini sağlamakta.

Teknolojiyi yakından takip eden Hipotenüs, farklı sektörlerdeki işletmelere ihtiyaçlarına uygun e-ticaret çözümleri sunmakta. Bunu yaparken müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde tutmakta. Dinamik ve deneyimli ekibiyle büyümesini her geçen gün sürdürmekte. Bunu yaparken sektöre yeni giriş yapan işletmelerin emin adımlarla büyümesine destek olmakta. E-ticarete yeni giriş yapıyor veya bu alanda hizmet veriyorsanız iyi bir yazılım altyapısı için siz de Hipotenüs fırsatlarından yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatlı e-ticaret paketleri için hipotenus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.