Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

Aksesuarix

6 ay önce   Firmalar   İzmir   311 Ziyaret Referans: vkQBeXWdyK8

Konum: İzmir


Aksesuarix, 2011 yılında İzmir'de temellerini atan bir online giyim mağazasıdır. Halihazırda ülkemizin en gözde online giyim mağazalarından biri konumundadır. Sokak modasının nabzını tutan Aksesuarix, ilk adımlarını küçük bir moda ve aksesuar reyonuyla atmıştır. Zaman içinde ürün yelpazesini genişleterek drill, goat, hip hop gibi giyim tarzlarında lider tedarikçilerden biri haline gelmiştir. Özellikle sweatshirt, hoodie, kolej ceket ve kargo pantolon gibi ürünlerde sektörün en önemli tedarikçilerinden biridir.

Aksesuarix için sokak giyimi ve sokak modası kavramları her zaman önemli olmuştur. Aynı zamanda da gençlerin özgün giyim tarzlarını ifade etmelerini teşvik etmektedir. Bu misyon ile Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini ulaştırmaktadır. Kolej ceket, hoodie ve sweatshirt gibi kategorilerde dünya çapındaki trendleri yakından takip etmektedir. Böylece ürün yelpazesini her zaman en son trendlere uygun şekilde genişletmektedir. Baggy jeans, eşofman altı, iced out kolye, deri bileklik gibi giysi ve aksesuar çeşitlerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Online satış sitesi aksesuarix.com'da sokak stili ve streetwear tarzında birçok ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz. Tarzınıza uygun ürünleri tek tek sipariş verebilirsiniz. Veya Aksesuarix'in özel olarak hazırladığı kombinlerden faydalanabilirsiniz. Giyim, aksesuar, çanta, ayakkabı ve daha birçok kategoride birbirinden güzel ürünlere ulaşabilirsiniz. Sürekli güncellenen koleksiyonları ile Aksesuarix, modayı takip edenlerin birinci tercihi olmaya devam etmektedir.

Sokak stiline uygun giysi ve aksesuar çeşitlerine uygun fiyat avantajıyla ulaşmak için aksesuarix.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Modayı eğlenceli ve ulaşılabilir kılmayı amaçlayan Aksesuarix’te tarzınıza uygun yüzlerce giysi ve aksesuar çeşidi mevcut. Sokak giyiminin nabzını tutan Aksesuarix’in sağladığı online alışveriş deneyimi hem güvenli hem de kullanıcı dostu. Sitedeki arama çubuğunu veya filtre seçeneklerini kullanarak istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.